Orijinal Aksesuar

ŠKODA Orijinal Aksesuar Katalogları

Citigo Aksesuar Kataloğu

Rapid Aksesuar Kataloğu

Rapid Spaceback Aksesuar Kataloğu

Octavia Aksesuar Kataloğu

Yeti Aksesuar Kataloğu

Superb Aksesuar Kataloğu

Aile & Taşıma

Bebek koltuğu, araçta çocuk güvenliğini sağlamak için temel önkoşuldur. ?koda`nın her yaş ve kilo kategorilerine uygun orijinal bebek koltukları son derece titiz standartlara uygun olarak maksimum güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır.

 

İster seyahate çıkın, alışverişe veya kayak yapmaya gidin. ?koda`nın orijinal tasarım çözümlerini kesinlikle takdir edeceksiniz. Cömert ebatlarına ek olarak ?koda`nızın bagaj bölümü nitelikleri göze çarpan bir fonksiyonelliğe ve değişkenliğe sahiptir. Eşyaların her birinin kendi yeri olmakla kalmıyor, aynı zamanda herşey güvenli bir şekilde bağlanabiliyor ve konumlandırılabiliyor. (bagaj bölümünde, ağ programı, depolama paketleri ve çantaları, depolama bölmeleri, ağ bölmeler vs.)

 

?koda hayal edebileceğinizden çok daha fazla eşya taşıyabilir. Bunun için pek çok pratik ayarlama yapılmıştır; örneğin hafif metal tavan taşıyıcı, tutucular, kayak malzemeleri ve bavullar için tavan bölmeleri ve çekme malzemeleri bulunmaktadır.

Güvenlik & Emniyet

Hoş olmayan durumlarla karşılaşmayı önceden tahmin etmek önemlidir - ki bu durumların bir kısmı ile sokakta veya yollarda karşılaşmamız her zaman muhtemel. Güvenlik cihazları (kilitleyen/kilitlemeyen mekanizmaya sahip uzaktan kumandalı alarm sistemi veya vites kolu için mekanik kilitleme cihazı öneriyoruz), dar alan park etme için (mesafe sensörleri yardımı ile akustik sinyalizasyon), siste kullanım (ön sis farları) veya karda kullanımdan (kar zincirleri) ibarettir. Size orijinal ?koda aksesuarları komple setinin bir parçası olarak ayrıca ilk yardım kiti, çekme halatı ile cila spreyi ve düzeltme kalemi gibi araç kozmetikleri de öneriyoruz.

İletişim & Konfor

Konforlu bir sürüşün keyfini çıkarın. Müzik dinlemek sürüş zevkinizi arttırabilir. Bundan dolayı size CD çalar ve CD değiştiricisi olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli araba radyosu hazırladık. Sekiz yüksek kalitede amplifikatör (ses arttırıcı) kullanabilirsiniz.

 

Eller-serbest telefon seti, direksiyondan ellerinizi kaldırmadan güvenli şekilde aracı kullanmanızı sağlar.

 

Otomobilinizdeki konum ve rotayı belirleme sistemi sayesinde hiçbir zaman yolunuzu kaybetmezsiniz. Sistem, aracınızın harita üzerindeki coğrafi konumunu hızla bulacak ve size gösterecektir. Nereye giderseniz gidin, günün ya da gecenin hangi saati olursa olsun komple bir konforun içinde seyahat etme fırsatı bulacaksınız. Bu gerçekten de çok basit olacak: Güneş çok mu parlak? Güneşliği indirin. Otobanda giderken gaz pedalına basmaktan yoruldunuz mu? Hemen hız sabitleyiciyi (tempomat) açın. Dışarısı soğuk mu? Bağımsız ısı kontrolünü kullanın. Aracınıza binmeden önce buzların ve karın erimesini sağlayabilirsiniz. Aracın merkezi kilit sistemi ise sahip olduğunuz bir başka emniyet ve güvenlik aracıdır.

Tasarım & Sportiflik

Tasarımcılarımız mükemmel bir sonuç için çok çalıştılar ve aracın en küçük detayına kadar zarif bir görünüm kazandırdılar. İleriye yönelik tasarım özellikleri ürünün uzun dönem güncelliğini sağlayacak ve buna bağlı olarak üründe kullanılan orijinal aksesuarlar görsel olarak tüketici açısından avantajlar sunacaktır. Araca daha fazla orijinallik, zerafet ve kompaktlık kazandıracaktır. Bırakın aracınız sportif bir görünüme sahip olsun! Orijinal aksesuar paketleri aracın dinamik görünüşünü etkili bir biçimde arttırmakta ve aynı zamanda bu görünüşün gücünü vurgulamaktadır.