Yeni Superb

En sevdiğiniz renkte SKODA Superb

"Aracını Tasarla" içinizdeki tasarımcıyı uyandırmayı ve Skoda Superb'i dilediğiniz gibi tasarlamanızı sağlayacak bir Simply Clever aracıdır. En çok sevdiğiniz rengi, tarzınıza uygun olan jantları seçin ve size özel Superb'inizi tasarlayın.???

 Yeni SKODA Superb tam ekran modunda keşfedin?
Yüksek Performans ve Düşük Yakıt Tüketimine Sahip, Her İhtiyaca Yönelik Motorlar.
Güç Tam Güç İlerleme Kuvveti

Superb sürüş keyfini çevre dostluğu ile birleştiren yeni nesil benzin ve dizel motorları ile teslim edilmektedir. Gelişmiş güç üniteleri, 100km'de 4,0 litreye kadar düşen ortalama yakıt tüketimlerine sahiptir. Motorlar, 120 PS ile 280 PS güç aralıklarında tercih edilebilir. 5. Nesil Haldex kavrama ile sunulan motorlar akıllı 4 tekerlekten çekiş ile tüm zorlu yol şartlarında maksimum tutunma sağlar. ?
Zamanın Ötesinde Hayranlık!
Tasarım

Zamanın Ötesinde Hayranlık!

 

Keskin, sofistike, dinamik ? yeni SKODA Superb 'in ön görünümünde geniş bir radyatör ızgarası ve otomobilin geneline hakim, dinamik ve kaslı yüzey hatları dikkat çekmektedir.

 

Ön farlarda baskın bir karakteri simgeleyen far tasarımı ve onu çevreleyen LED gündüz aydınlatmaları Yeni SKODA Superb'in ayırt edici ön yüzünü tamamlıyor.

 

Dinamik, bütünsel ve etkileyici? SKODA 'nın amiral gemisi, arka tarafında daha geniş bir far grubuna ve LED ışıkları ile keskin ve benzersiz bir görünüme sahiptir. ?


Tasarım h?akkında?? ?
Araç İçi Maksimum Yolcu Konforu ve Teknolojinin Mükemmel Uyumu
Konfor

Yeni Superb, opsiyonel olarak sunulan Sürüş Modu Seçimi ve Adaptif Şasi Kontrolü (DCC) özelliği sunarak, sürücünün farklı beklentilerine tam anlamıyla yanıt verir. ?

Konfor Hakkında
Fonksiyonellik Estetikle Buluştu
Genişlik

Ön ve arka koltukta, sınıfında en geniş iç mekan genişliğini sunan Superb, lüksün ve konforun mükemmel uyumunu sunar.

 

595 litre olan bagaj kapasitesi ile segmentinin en geniş bagaj hacmini sunan Yeni Superb, arka koltuklar katlandığında, bagaj kapasitesini 1,730 litreye yükseltebiliyor.?


?
Gelişmiş Multimedya Seçenekleri
Multimediya

Gelişmiş İletişim

 

Akıllı telefonunuzu Yeni SKODA Superb'inize entegre ederek ister telefon görüşmelerinizi, ister müziklerinizi aracın multimedya cihazı aracılığı ile yöneterek kesintisiz mobil bağlantıya erişebilirsiniz.??

Multimedia ?hakkında?
İlham Verici Güvenlik Teknolojisi
Güvenlik

İlham Verici Güvenlik Teknolojisi

 

Mühendislerimiz yeni Superb'i, güvenli sürüş mesafesini koruma, şerit takibi veya olası bir çarpışma tehlikesine karşı acil frenleme gibi tüm trafik koşullarında sürücüye destek olacak akıllı teknolojiler ile donatmıştır.

 

Adaptif Hız Sabitleyici*, şerit takip asistanı*, yolcu koruma asistanı*, kör nokta uyarı sistemi*, arka trafik asistanı*, ön bölge asistanı, çoklu çarpışma freni içeren Elektronik Stabilite Kontrolu (ECS), XDS + elektronik diferansiyel kilidi gibi bir çok aktif güvenlik destek sistemleri Yeni SKODA Superb ile sunulmaya başlanmıştır.??

?? 


Güvenlik Hakkında?