Yeni Superb

Simply Clever? Vizyonumuz

SKODA için ?Simply Clever? marka sloganı olmanın ötesine uzanan bir kavramdır.

SKODA mühendisleri araç geliştirmenin ilk adımlarından itibaren zekice çözümler üzerinde çalışıyor. Tüm SKODA'lar gerçek yaşamdan ilham almış zekice özellikler içermekte. Üçüncü nesil Superb bu iddiayı mükemmel biçimde karşılıyor. Her yönden -bilgi eğlence sisteminin bir akıllı telefonla eşleşmesi, sabitleme ekipmanları, geniş saklama alanları bu lüks SKODA aracı daha fonksiyonel ve pratik bir hale getiriyor. 

Sanal pedal ? ayağınızla çalıştırın


Yeni Superb seçenekli olarak bagaj kapağını bir sanal pedal ile temassız açma imkanı sunan ilk SKODA modelidir

Bu özellik, arka tamponun alt kısmında bulunan sensör sayesinde çalışır. Bagajı açmak istiyorsunuz ancak elllerniz dolu. Tek yapmanız gereken ayağınızı sensöre yaklaştırmak.Sensör, ayak hareketinizi algıladıktan sonra bagaj kapağını otomatik olarak açacaktır.

??
Portatif LED el feneri
Eşyalarınızı bagaj içinde veya araç etrafında üstelik karanlıkta bulamadığınız oldu mu? Sorununuzu akıllıca çözecek basit bir cihazımız var. SKODA Superb'de opsiyonel olarak sunulan LED el feneri pratik bir çözüm olarak bagajda yer alıyor.??
İki şemsiye
SKODA Superb'in her iki ön kapısında, içinde şemsiye bulundurmayı sağlayan bölümleri vardır. Yağmurlu havalarda kolayca ulaşabileceğiniz şekilde konumlanan şemsiye yuvası aynı zamanda şemsiye üzerinde ki su birikintilerini tahliye edebilme özelliğine sahiptir.?
Ön koltuklarda ağlar
Ön koltuk sırtlıklarının yanlarında bulunan saklama cepleri cep telefonu ve cüzdan gibi tüm eşyaların, ulaşılabilir yakınlıkta olması için tasarlanmıştır.?
Yakıt deposu kapağında buz kazıyıcısı
Harika ayrıntılı bir Simply Clever , ilk buzlanmalar meydana geldiğinde çok kullanışlıdır. Artık bir buz kazıyıcısı bulmak için arabanızı alt üst etmenize veya aracınıza zarar verecek eşyalar ile buzları kazımanız gerekmiyor. İhtiyacınız olduğunda yakıt deposu kapağında bulunan buz kazıyıcısı hazır durumda bekliyor olacak.?
Tablet yuvalı Jumbo Box
Jumbo Saklama Bölmesi, ön koltuklar arasındaki ayarlanabilir kol dayanağında yer alan, erişimi sürücü ve ön yolcu için kolay olan, geniş bir saklama bölmesidir. Bu bölme klima sistemi yardımıyla soğutulabilir. Araç hareket halinde iken tabletinizi güvenli bir şekilde saklama olanağı sunan ekstra tablet bölümü de burada yer alır.?
Katlanabilir çeki demiri
Opsiyonel olarak sunulan katlanabilir çeki demiri ,yeni son derece kullanışlıdır. Entegre soketli çekme çubuğu bagaj yükleme eşiğinde bulunan manivela ile açılır.?
Kapı kaplaması içinde şişe tutucusu
SKODA'da her yolculuğu karmaşadan uzaktırıp, pratik çözümler sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Arka ve ön kapıların artık 1,5 litrelik şişeleri tutabilmesini sağladık.?

Eşya Sabitleme Ekipmanları
SKODA tarzında, yeni Skoda Superb'in bagajı da muazzam pratik özellikler sunar. Eşyalar, çeşitli ekipmanlar kullanılarak bagaja sabitlenebilir. Bagajda hareket etmelerini engellemek için kutularınızı, alışveriş torbalarınızı kolayca sabitleyicilerin arasında yerleştirin. Yük sabitleyicileri katlanıp bagajın kenarında depolanabilir. ?

Pratik Saklama Çözümleri


Yeni SKODA Superb geniş bir araçtır, biz bunu söylerken mutlak olarak iç ve dış ebatlarından bahsetmiyoruz. Onu çok daha büyük kılan, mühendislerimizin araç içine entegre etmeyi başarmış oldukları, çok sayıda eşya saklama alanları ve pratik depolama bölümleridir. Herhangi bir zamanda gereğini duyabileceğiniz bu özellikler, tamamen sezgileri ve ergonomiyi en üst seviyede dikkate alarak aracın içinde dağıtılmıştır. Bunları kendi gözleriniz ile görmek istiyorsanız, araca binin ve sizi hangi çözümlerin beklediğini keşfedin

Bagaj

Yeni SKODA Superb'in bagaj bölümü pratikliği ve mükemmel kullanışlılığı ile öne çıkar, ayrıca kolay erişim imkanı da mümkündür. Sınıfında üst seviyde olan 595 litrelik kapasitesi ile öne çıkar. Arka koltuklar katlandığında kapasite 1.730 litreye çıkmaktadır.

Orijinal Aksesuarları


Yeni SKODA Superb günlük trafikte en üst seviye konfor, rahatlık ve güveniliği düşünülerek tasarlanmıştır.

Aracınıza, olağanüstü durumlarda, kişisel memnuniyetiniz ve özel gereksinimlerinizle uyum sağlayan geniş kapsamlı SKODA orjinal aksesuarlar hazırladık. SKODA Orijinal Aksesuarları, temel olarak genişletilmiş bir standart ve opsiyonel donanım yelpazesidir ve SKODA AUTO tarafından onaylanmıştır.

Düzenli tutun
Bagajda akıllıca tasarlanmış olan bölümler, kanca ve raflar ile pratiklikten ödün vermeye gerek yoktur. Sabitleme kancalı ağ sistemi küçük nesnelerin hareket etmesini engeller. Alışverişe gittiğinizde veya spor malzemelerinizi taşımanız gerektiğinde, yan taraflardaki sağlam kancalar ihtiyaçlarınıza karşılık verecek.

Dikkat çekici
Kendi zevkinize göre aracın jantlarını farklılaştırmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle Superb'inizin donanımını SKODA orijinal aksesuarlar yelpazesinden hafif alaşımlı bir jantla birleştirmenizi önerebiliriz. Tüm jantlar kalite, fonksiyonellik ve estetiğin ideal dengesini sunar.?
Tarz içinde seyahat
Otomobile sportif dokunuş katmak isteyecek müşterilerimiz için özel olarak tasarlanan ve ayakların pedal üzerindeyken kaymasını engelleyen kauçuk kaplamalı paslanmaz çelik pedallar, ayırt edici araca ekstra vurgu katmaktadır.?
Kolaylaştırın
?SKODA Orjinal Aksesuarlarından kauçuk paspas, Superb'in açıkta olan parçalarını zedelenme ve kirlenmeden koruyan estetik ve akıllı bir çözümdür.
Daha şık
SKODA orjinal aksesuarlar yelpazesinden Prestige çıkarılabilir halı paspaslar, zemine önleyici koruma sağlarken, araç içine lüks bir görünüm katan zarif ve pratik ilavelerdir.  
Pratik
Kirli nesneleri, araç içinin kirlenmesine takılmadan bırakabileceğiniz, bagaj bölümü için kauçuk paspaslar oldukça pratiktir. Sadece SKODA orijinal aksesuarlar yelpazesinden kaliteli bir paspas, bagaj zemininin tamamını kaplayabilir.?
Rahat olun
Bagajınıza yerleştirdiğiniz her şey temiz olmayabilir.Ancak bir plastik bagaj kaplaması ile, araç içinin gerektiğinden daha fazla kirlenmeyeceğinden emin olun. Eğer plastik kaplama kirlenirse, kolayca çıkarıp yıkayabilirsiniz.??
İçeriye adım atın
Eşiklerinin etrafını kirden ve hasardan koruyup, aynı anda aracınızın görünüşünü daha estetik hale getirmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Superb'in dekoratif eşik korumaları tam size göre. Sade, pratik, siyah eşik korumaların aksine, oldukça etkili bir tasarımı olan ve Superb yazısının bulunduğu paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. ?
Eşyalara Yer Açın
SKODA Orjinal Aksesuarlardan temin edilebilecek port bagaj tutucu ve port bagaj markamızın güvenlik testlerinden geçirilmiştir ve güvenli bir yolculuk sunar.??