Yeni Fabia

Benzersiz otomobille tanışın

Hayallerinizi serbest bırakın, içinizdeki tasarımcıyı keşfedin ve kendi eserinizi yaratın. Bunu yapmanız için size herşeyi verdik. Visualizer ile tarzınıza en uygun gövde rengini seçin ve otomobilinizi gerçekten farklı yapmak için ColourConcept'i (Renk Konsepti) kullanın. Fabia için düşüncelerinizi ifade eden alaşımlı jantları seçin. Otomobilinizi 360 derece döndürün ve hangi açının en iyi olduğunu bulun. Şimdi de içeri girip oturun, çünkü hayal kurmanız için iç mekan sizi bekliyor. "Gezintiyi başlat" düğmesine basın ve Fabia dünyasındaki sanal yolculuğunuzun keyfini çıkarın. Bundan sonra, kendi otomobilinizin konfigürasyonunu yapabilirsiniz. ?

?

Kişiliğiniz var mı? O halde tümüyle kişisel bir otomobil kullanmalısınız. Daha fazlası...
Kişiselleştirme Tümüyle kişisel otomobliniz 

Bütün müşterilerimizin kişisel ihtiyaç ve isteklerine saygı duyar ve bunları yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. İşte bu tam olarak, en önemli hususu - otomobilinizin nasıl görüneceğini - neden tamamen size ve hayal dünyanıza bıraktığımızın cevabıdır. 

Yeni ?KODA Fabia 15 gövde rengi ile sunulacaktır. Tavan, A-sütunları, yan ayna muhafazaları ve 16" alaşımlı jantların değişik kombinasyonlarını seçmek için ColourConcept kullanılabilir. 

Dört kombinasyon rengi mevcuttur: beyaz, kırmızı, gümüş ve siyah. Dört iç renk grubu seçeneği de dahil, toplam 125 renk kombinasyonu sunuyoruz. 

Sizinkini keşfedin. 
Oturun ve rahatınıza bakın! Fabiahem size hem de hayallerinize geniş hacim sunar. Daha fazlası...
Geniş hacim Hem size hem de hayallerinize yetecek kadar geniş hacim

?KODA Fabia yolcular ve bagajları için geniş yer sunar. Yolcu bölmesi öncekinden biraz daha uzun ve geniştir, sürücü ve ön yolcu için de daha fazla baş mesafesi vardır. Bagaj bölmesi segmentin en genişidir. Yine de, ?KODA Fabia'nın kompakt boyutları, günlük trafikte çevikliğini muhafaza ettiği anlamına gelir. ?
Büyük bir izlenim yaratan küçük detaylar. Daha fazlası...
Akılcı çözümler
Büyük bir izlenim yaratan küçük detaylar 

Baktığınız her yerde  akıllı bölmeler, hünerli ve pratik tutucular gibi faydalı saklama seçenekleri bulacaksınız. Ön koltukların yanlarındaki file cepler küçük şeyleri koymak için mükemmeldir. ?
Çok sayıda yeni fakat tutumlu motorlar ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Önde gitmek için güç. Daha fazlası...
Motorlar
Önde gitmek için güç 

Fabia, sürüş keyfi ile çevresel değerleri bir araya getiren yeni nesil benzinli ve dizel motorlarla sunulmaktadır. Bu gelişmiş güç üniteleri 75 ila 110 PS arasında güç üretir, bununla beraber 100 km'de sadece 3,4 ila 4,8 litre yakıt tüketir.?
Gelişmiş araç üzeri teknolojisi otomobilinizi tekerlekli bir akıllı telefonhaline getirir. Daha fazlası...
Bağlanabilirlik
Tekerlekli akıllı telefon

Akıllı telefon uygulamalarını Bolero radyo ekranına yansıtmak ve kullanmak için, navigasyon ve online ses hizmetleri de dahil, birçok yeni fırsat sunan MirrorLink? kullanılabilir.

SmartGate, çok kullanışlı bir başka özelliktir. Otomobilin sistemlerinden veri görüntülemek, kaydetmek ve işlemek için akıllı telefon uygulamalarından yararlanır.  
Güvenlik söz konusu olduğunda, yeni ?KODA Fabia hiçbir ödün vermez. Sadece üst sınıf araç teknolojisi sunar. Daha fazlası...
Güvenlik asistanları
Üst sınıf araç  teknolojisi

Fabia yolcu ve yaya güvenliği için açık bir tavır benimsemiştir. Bunun sonucunda, genellikle daha üst segmentlerdeki otomobillerin alanına giren araç üzeri güvenlik bileşenlerini bulursunuz.

Bütün Fabia'lar, otomobil viraj alırken daha güvenli yol tutuş sağlayan XDS+ gelişmiş elektronik diferansiyel kilidi fonksiyonuna sahiptir.

Otomatik fren yapan Ön Bölge Asistanı, bir diğer araç üzeri koruyucu melektir.  Aracın önünde olup bitene göz kulak olmak için sizinle birlikte çalışır ve yaklaşan herhangi bir tehlikeye karşı sizi uyarır. Kendiliğinden fren yapma kabiliyetine sahiptir, böylece bir kazanın sonuçlarını hafifletir ve hatta bir kazayı tamamen engelleyebilir.

Fabia'nın Hız Sınırlayıcı güvenlik özelliği bir ?KODA otomobilde alkışları kabul ediyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Hız Sınırlayıcı sürücünün belirlenmiş hızdan daha hızlı gitmesine izin vermez.?
Yeni Fabia için bilgiler
Büyük değişim!
  • Etkileyici ve dinamik dış tasarım
  • İleri teknoloji benzinli ve dizel motorlar
  • Modern araç içi multimedya sistemleri
Yakıt 3.4 l/100km
Bagaj 305 l / 1125 l
CO2 88 g/km