Yeni Fabia

Akıllı ve sade

ŠKODA için, "Simply Clever" markanın sloganında yer almanın çok ötesinde bir kavramdır.  ŠKODA mühendisleri otomobilin geliştirilmesinin en başından beri akıllı çözümler üzerinde çalışmaktadır.  Bütün ŠKODA'larda gerçek hayattan esinlenilmiş bir akıllı özellikler yelpazesi bulunur. Üçüncü nesil Fabia bu iddiaya mükemmel uyum sağlamaktadır. Nereye bakarsanız bakın -akıllı telefonun bilgi-eğlence sistemiyle eşleşmesi, file sistemi, tutucular ve saklama alanları bolluğu ve markanın akıllı buz kazıyıcısı - bu küçük ŠKODA otomobil daha önce hiç olmadığı kadar fonksiyonel ve kullanışlıdır.

Sabitleme

Hiç bir topu hareketsiz tutmaya çalıştınız mı? Tam topu olduğu yerde durdurduğunuzu düşündüğünüzde, bir de bakarsınız ki beklenmedik biçimde yuvarlanmaya başlamış. Böyle durumları biz de yaşadığımız için, basit bir çözümü nasıl bulabileceğimiz hakkında düşündük. ŠKODA'nın bununla ne kadar kolay başa çıktığını keşfedin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bagaj Bölmesi

Bagajdaki esnek bir bölme herşeyi, hatta bir topu bile - ne kadar yuvarlak veya yerinde durmayan birşey olsa da - yerinde tutar. Çoğu kez kendinizi alışverişiniz veya bahçenizin meyveleri için bu esnek bölmeyi kullanırken bulacaksınız. Ve eğer bagajın tüm kapasitesinden yararlanmanız gerekiyorsa, sadece esnek bölmeyi çıkarın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akılcı Çözümlerle Dolu

Üçüncü nesil Fabia genişliği ve daha da fazla fonksiyonelliği ile etkileyicidir. Sayısız "Simply Clever" özellikler ŠKODA'nın küçük otomobilini kendi segmentindeki en kullanışlı araçlardan birisi haline getirmektedir.

 

 

Saklama alanları

Yeni Fabia'da ihtiyacınız olan herşeyi koyabileceğiniz bir göz var.

Bagaj Bölmesi

Üçüncü nesil ŠKODA Fabia daha önce hiç olmadığı kadar kullanışlı ve beceriklidir. Segment lideri 305 litrelik bagaj kapasitesi, arka koltuk katlandığında 1.125 litreye kadar büyümektedir. 1.098 mm'lik geniş arka erişim genişliği, 1.915 mm'ye kadar açılabilen bagaj kapısı ve sadece 659 mm'lik eşik yüksekliği yüklemeyi daha kolay hale getirir.

 

 

 

Aksesuarlar

arklı Fabia sahipleri farklı şeylere dikkat çekmek isterler, ve ŠKODA Orijinal Aksesuarları burada devreye girerek size otomobilinizin sizin için önemli olan özelliklerini (alaşımlı jantlar veya daha sportif bir görünüm kazandıran dekoratif folyolar gibi) vurgulama, veya otomobilin konforunu öne çıkarma ya da taşıma kapasitesini arttırma olanağı verir.  ŠKODA Orijinal Aksesuarları, özünde ŠKODA AUTO tarafından onaylanmış standart ve ekstra donanım yelpazesidir.?

 

 
İçeriye girme daveti Daha fazlası...
Dekoratif kapı eşiği kaplamaları
Dekoratif kapı eşiği kaplamaları
 
Kapı eşiklerinin etrafındaki kaportayı kir ve hasardan korumak ve aynı zamanda otomobilinizin görünümünü geliştirmek mi istiyorsunuz? O zaman Fabia'nın dekoratif eşik plakaları tam sizin için. Kesinlikle pratik siyah eşik plakalarının aksine, bunlarda çok etkileyici tasarımın sonucu olan paslanmaz çelik gömme parçalar bulunur. Ön plakalara "Fabia" ibaresi basılmıştır.
 
Bütün ŠKODA Orijinal Aksesuarları ürünleri gibi, bu eşik plakaları da kalite ve biçim açısından zorlu testlerden geçirilmiştir, o nedenle otomobilinizin kaportasına mükemmel oturacağından ve takıldıktan sonra tam olarak ihtiyacınız olan yerde kalacaklarından daima emin olabilirsiniz.?
Otomobilinize sportif bir tarz kazandırın ve onu daha da farklı hale getirin. Daha fazlası...
Kırmızı ve Gri Paket
Kırmızı ve Gri Paket
 
ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesinden Kırmızı ve Gri paketi ile Fabia'nın heyecan verici kıvrımlı kesim biçimlerine dikkat çekin. Bu paket özel tasarım kırmızı ve gri dış çıkartmalar, Savio 17" kırmızı cilalı alaşım jantlar ve kırmızı yan ayna muhafazalarından oluşmaktadır. Paket beyaz gövde rengi için sunulmaktadır.
Çocuklar için mümkün olan en iyi koruma. Daha fazlası...
Çocuk koltuğu 1
Çocuk koltuğu 1
 
Otomobille yolculuk ederken, çocukların kendi büyüme aşamalarına uygun ve bütün güvenlik kriterlerini karşılayan oto koltuklarında olmaları gerekir.  15 aylığa kadar bebekler için, ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesi çok fonksiyonlu Baby Plus koltuğu sunmaktadır.
 
Kullanışlı sapı ve konumlandırma yapısı ile, bu çocuk koltuğu beş farklı şekilde kullanılabilir:
• Taşıma
• Otomobil içi konumlandırma
• Sallama
• Dinlendirme
• Koltuk
 
Baby Plus koltuk sıkı Euro NCAP güvenlik testlerini başarıyla geçmiştir. Çocuğunuz acil bir durumda bile iyi korunur.?
Belirgin işaretinizi Fabia'nıza basın. Daha fazlası...
İç tasarım folyosu
İç tasarım folyosu
 
İç mekanınızı daha da kişiselleştirmeyi mi arzu ediyorsunuz? İç tasarım çıkartmaları sayesinde, artık Fabia'nızın içini kişiselleştirebilir ve, örneğin, en yakınınıza "göz kulak olabilirsiniz". Özel bir online uygulamayı kullanarak, bir fotoğraf yükleyebilir ve düzenleyebilir, daha sonra bunu bir iç mekan çıkartmasına dönüştürebilirsiniz. Bu çıkartma ön yolcunun önündeki döşemeye yapışacak şekilde tasarlanmıştır. İç tasarım çıkartmaları beyaz ve siyah döşemeler için sunulmaktadır.?
Görsel potansiyelin zirvesine ulaşın. Daha fazlası...
16" Italia alaşımlı jant
Otomobilinize daha iyi bir görünüm kazandırmanın yolunu arıyorsanız, başlamak için en iyi ve meydandaki yer jantlardır. Hafif alaşımlı jantlar çekicilikte size büyük bir destek sağlayacaktır.
 
Aynı şey, 215/45 R16 lastikli beyaz (ya da metalik siyah veya gümüş) fırçalanmış 16" Italia alaşımlı jant tasarımı için de söylenebilir. Sadece muhteşem görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda dayanıklılar ve daha iyi yol tutuş sağlıyorlar.
 
Jantlar, diğer hususların yanı sıra, paslanmaya, hava şartlarının getirebileceği olumsuzluklara, ya da  sürüş sırasında deformasyona karşı dayanıklı olduklarını kanıtlamak için, zorlu ŠKODA onay testlerinden geçirilmiştir.?
Ne amaçla kullanırsanız kullanın, bagaj temiz ve kuru kalacaktır. Daha fazlası...
Lastik bagaj paspası
Bagaj bölmesi için lastik paspas çok kullanışlı bir yardımcıdır. İç mekanın kirlenmesinden endişe duymadan ayakkabılar, spor ekipmanı, bahçe malzemeleri, ve kereste gibi kirli eşyaları koyabilirsiniz.
 
Paspas suyla kolayca ve hızla temizlenebilir. Eşyaların kaymasını önleyebilir ve ŠKODA file sistemi ile birlikte kullanılabilir.
 
Otomobilin bagaj alanının tamamını sadece ŠKODA Orijinal Aksesuarları yelpazesinden kaliteli bir paspas mükemmelen kapatabilir.?