Rapid Spaceback

İç Hacim

Rapid Spaceback'in kalbinde bulunan yüksek teknoloji, dinamizm ile birleşerek karşı koyulması zor bir otomobil ortaya çıkmasını sağladı.Yüksek verimli motorlar ve konfor seviyesini arttıran zeki teknolojiler ile Rapid Spaceback tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verirken, sportif bir otomobil olmanın tüm ayrıcalığını yaşatıyor
Eşyalarınızın boyutu hiç önemli değil
60/40 oranında parçalı olarak yatırılabilen arka koltuklar, Rapid Spaceback'in kabin esnekliğini önemli ölçüde artırıyor. Aynı şekilde, arka koltuk sırtlıklarının opsiyonel bir bileşeni olan katlanır kolçak, Daha uzun nesneler taşınırken eşyalarınızın bagaj bölmesinden kabine doğru uzatılmasını sağlayan bir ara yükleme bölgesi oluşturuyor.?
İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz ön planda
Rapid Spaceback'i kişiselleştirebilme seçenekleri oldukça geniştir. Üst kısım, her zaman ön camda yansımayı azaltmak için mat siyahtır, ancak alt kısım, donanım seviyesine bağlı olarak gri, bej veya siyah olabilir. Ambition ve Elegance donanım seçeneklerinde, bu üç kombinasyona dört dekoratif kaplama seçeneğinden biri eşlik eder. Grafik Metalik, Eskitilmiş Gümüş Desen, Piyano Beyaz ve Piyano Siyah. ?
Yolcular ve bagajları için geniş alan
Rapid Spaceback'in ön koltukları, virajlarda sürücüye ve yolcuya yüksek oranda yanal destek sağlamak için yüksek yan dolgulara sahip olarak tasarlandı. Rapid Spaceback'in arka koltukları da belirgin anatomik kalıplara oturtularak, konforu optimum seviyede sunacak şekilde hayat buldu.
?KODA hatchback'i yeniden tanımladı
Bagaj bölmesi, 384 litrelik hacim sunuyor ve arka koltuk sırtlıkları yatırılarak bu hacim 1.349 litreye çıkartılabiliyor. Bagaj bölmesi tabanının altında, bir stepnenin saklanması için kullanılabilecek ek saklama alanı bulunuyor. Gündelik kullanım için bagaj bölmesi, yanda bulunan esnek bir saklama kutusu ve sabitleme kancalarına sahip bir file sisteminden oluşan ek bagaj aksesuarlarımız ile iyileştirilebilir. Bagajda bir şapkalık, tesbit elemanları ve aydınlatma da standart olarak sunulmaktadır.?
Çok büyük ve kullanışlı bagaj alanı
Rapid Spaceback'in bagaj bölmesinin boyutları ve esnekliği, pek çok farklı kullanım amacı düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca, bagajın yan tarafında bulunan ve küçük nesnelerin sabitlenmesini sağlayan ve saklama filesi içeren bagaj aksesuar paketi ile bagajınızı daha işlevsel bir hale getirmeniz mümkün.
Her şey için yeterli alan
Rapid Spaceback, size uzun yolculuklarda bile maksimum konfor sunuyor. Ayrıca, aracın kullanım kolaylığını artırmak üzere tasarlanan aksesuarların avantajlarından da yararlanabilirsiniz. İçeceğinizi, bir bardak tutucusuna yerleştirebilir ve sürüş esnasında kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.
Ekonomi fiyatına birinci sınıf yolculuk
?KODA Rapid Spaceback, tüm aile için sunduğu geniş hacmiyle tecrübe edenleri hemen etkisi altına alıyor. Sadece 4,30 metre uzunluğunda, 1,71 metre genişliğinde ve 1,46 metre yüksekliğindeki kompakt dış ölçülerini göz önünde bulundurduğumuzda, sunulan kabin genişliği hayret verici oranlardadır. Aracın 2,602 milimetre uzunluğunda dingil mesafesi, diğer özellikleriyle birlikte, kabin alanının optimum biçimde kullanılmasına olanak sağlıyor. Arkadaki yolcular, bu sınıftaki en iyi diz mesafesinin (64 milimetre) ve en iyi baş üstü mesafesinin (980 milimetre) keyfini çıkarıyor.?

Akılcı Çözümler - Eşya saklama alanları

Rapid Spaceback, "Simply Clever" sloganının ruhuna uygun olarak, farklı türlerde nesnelerin saklanması için pek çok bölme sunuyor. Orta konsol, daha küçük nesnelerin saklanması için de kullanılabilen iki bardak tutucu ile donatıldı. Ön kapılardaki pratik ceplere ise 1,5 litrelik şişeler yerleştirilebiliyor. 

Bagaj

Çevresi kapalı olan alanın mükemmel kullanımı, uygun biçimlendirme ve geleneksel olarak tabandan tavana kadar olan mesafenin fazlalığı (55 cm), 384 litrelik bagaj hacmi elde edilmesine ve arka koltuk sırtlıkları katlandığında 1.349 litreye kadar çıkarılmasına olanak sağlıyor. Bu değerler, Rapid Spaceback'in bagaj bölmesinin kompakt aile hatchback'i sınıfındaki en büyüklerden biri olduğu anlamına geliyor. Yükleme eşiği, Rapid Sedan modeline kıyasla 14 mm daha alçaltılarak 676 mm'ye indirildi. 

Ölçüler

Kompakt bir gövde içerisinde tüm aile için geniş alan ve bagajları için yeterli hacim, ?KODA Rapid Spaceback'in en önemli nitelikleri arasında yer alıyor. Arkadaki yolcular bu sınıfın en iyi diz mesafesinin (64 milimetre) ve en iyi baş üstü mesafesinin (980 milimetre) keyfini çıkarıyor. Rapid Spaceback'in bagajı da 384 litrelik hacmi ile yüksek kapasite sunuyor. Arka koltuklar yatırıldığında, azami bagaj hacmi 1.349 litreye yükseliyor.