Rapid Spaceback
Rapid Spaceback için bilgiler
SKODA' nın genç kompakt aracı
  • ?Sportif ve zarif tasarım
  • 3 kollu, çok fonksiyonlu spor deri direksiyon
  • Panoramik cam tavan - uzatılmış arka cam
Yakıt 3.6 l/100km
Bagaj 384 l / 1349 l
CO2 94 g/km


Rapid Spaceback'in üstün güvenlik özellikleri Daha fazlası...
Güvenlik önce gelir Rapid Spaceback'de ABS'yi (Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi) de kapsayan ESC (Elektronik Stabilite Kontrolü) ve altı adet hava yastığı gibi kapsamlı güvenlik donanımları standart olarak sunulmaktadır. Perde hava yastıkları etkinleştiğinde, önde ve arkada oturan yolcuları potansiyel baş yaralanmalarından korumak için adeta bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır.
Rapid Spaceback'in tasarımı, sıra dışılığıyla sizi cezbedecek. Daha fazlası...
Olağanüstü tasarım

Panoramik cam tavandan arka plakalığa kadar uzanarak benzersiz bir deneyim ve izlenim yaratan cam zeminli Stil Paketi, Rapid Spaceback'in benzersizliğini vurguluyor.


Rapid Spaceback'in akılcı çözümleri size her zaman yardımcı olacak Daha fazlası...
Her zaman pratik

Rapid Spaceback'de basit ama gündelik hayatınızı kolaylaştıracak onlarca özellik bulabilirsiniz.

Yakıt deposu kapağına ustaca gizlenmiş olan buz kazıyıcı, telefonunuzu yerleştirebilmeniz için multimedya aygıtı gözü ve sürücü koltuğunun altında bulanan eşya gözü bunlardan sadece bazıları.

Dışarıdan baktığınızda, içerinin ne kadar geniş olduğunu asla tahmin edemezsiniz. Daha fazlası...
Geniş kabin ve bagaj bölmesi 1.428 mm genişliğindeki kabin ve geniş arka diz mesafesi ile araç uzun yolculuklarda bile konforlu seyahat etmenizi sağlamaktadır. 384 litrelik bagaj bölmesi hacmi, arka koltuklar yatırıldığında 1349 litre genişliğe ulaşabiliyor.

Rapid Spaceback, yolda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunuyor. Daha fazlası...
Modern teknoloji

Rapid Spaceback, şasisi, aktarma organları ve gövdesi ile beraber mükemmelleştirilirken, sunduğu teknolojik donanımlarla konforu yeniden keşfedeceksiniz.

CD, MP3 ve SD kart okuyuculu radyo sisteminin yanı sıra, USB ya da 3,5 mm ses jakı aracılığıyla SKODA ses sistemine multimedya cihazınızı bağlayabilirsiniz.

Daha yüksek performans, daha düşük yakıt ve emisyon tüketimi Daha fazlası...
Çevre dostu

SKODA Rapid Spaceback, sunduğu TSI ve TDI motor seçenekleriyle yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerini bir arada sunmaktadır.

tamamı turboşarjlı motorlarla sununan Rapid Sapceback, tüketim ve emisyon değerlerini daha da azalt için Green tec teknolojisinden yararlanmaktadır.